Türkü Radyo – Canlı Radyo Dinle

Canlı Radyo Dinleme hizmetleri içerisinde Türkü kategorisinde iyi yayın akışını gerçekleştiren Türkü Radyo, memleketimiz insanları tarafından, yurdumuzun her köşesinden sevilerek dinlenmektedir. Bünyesinde bulundurduğu en kaliteli Türkü arşivi ile usta sanatçıların, usta müzik yapımcılarının en çok beğenilen eserleri Türkü Radyo tarafından Canlı Radyo Dinle İle sunulmaktadır. Kalitesinden fazlasıyla söz ettirmekte olan Türkü radyo birçok önemli radyo sunucusu ile çalışmaktadır.


Yayın akışı dahilinde haftanın belli saatlerinde yayın yapmakta olan radyo kanalları içerisinde Türki kategorisinde çok fazla dikkat çekmekte olan programları şu şekilde sizlere aktarabiliriz. İsa Kızılöz ile Seher Yeli isimli radyo programı Türkü radyo sevenleri tarafından en çok dinlenmekte tercih edilen radyo kanalları arasındandır. Derya Kızılgöz, Zonguldak üzerinden yapmış olduğu yayınlarda en kaliteli Türküleri Türkü sevenlerle buluşturmaktadır. Gökay Kara, Türkülerle Yaşamak isimli radyo programı ile Antalya’da önemli başarı yakalamış radyo programcısıdır. Yine Antalya üzerinde yayın yapmakta olan Harun Yiğit Türkülerimizi Şiirlerimiz isimli radyo programı üzerinde en önemli Türkü eserlerimizi ve Türk insanının yazmış olduğu en kaliteli, en duygu yüklü şiirleri Türkü Radyo frekansları üzerinden dinleyici ile paylaşmaktadır.


Türkü radyo, Canlı yayın akışını sitemiz üzerinden kolaylıkla dinleyebilme imkanınız bulunmaktadır. Kaliteli alt yapı hizmetlerimizle tüm radyolarda olduğu gibi Türkü Radyo Canlı Yayın akışını sınırsız olarak izleyeceksiniz.

Türkü radyo adından anlaşılacağı gibi Türk halk müziği ve Türkülerimizi dinleten bir radyo kanalıdır. Radyo reytinlerine kategorisinde en iyi olan radyolardan biridir.Türkü radyo dost kervanı, seher yeli, güldeste , türkü hayattır gibi programları en popüler olanlarıdır.


Kanal ulusal bir radyo kanalı olup Türkü Radyo dinleyicileri sabittir, belli bir kitlesi olan Türkü Radyo'yu dinlemenizi tavsiye ederiz


Türkü Radyo belli başlı programları aşağıda sıralanmıştır.


Seher Yeli
Güldeste
Yiğidin Türküsü
Türkü Hayattır
Dost Kervanı
Umut Türküleri
Türkülerimiz Şiirlerimiz
Türkü Yolculu
Türkü Çeşmesi
Ezgili Yürek
Zeytin Dalı
Suyun İzinden
© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle