Power Türk Türkiye'nin en çok dinlenen ve pop müzik yayını yaparak reytinglerde sürekli birinci gelen bir kanaldır.

Power türk her hafta en az bir ünlü ile programını yapmakta olup neredeyse bütün ünlüler özellikle pop müzik sanatçıları power türk'e gelmiştir.

Power Türk Etkinlikleri

Power türk'ün en çok sevilen etkinliklerinden biride JACKPOT olup dinleyicileri tarafından çok beğenilmiştir.

Jackpot Nedir?

Power Türk Jackpot dinleyicilerin web sitelerine bırakmış olduğu ad soyad ve telefon bilgilerini bırakıyorlar. Ardından power türk çekilişi ile yetkililer kendilerine ulaşıyor jackpot dönüyor ve hediyeler geliyor. Hediyeler arasında etkinlik olarak konser biletleri yer almaktadır. Bazen kulaklık mp3 çalar gibi müzik ile ilgili teknolojik ürünler verilmektedir.

Power Türk Özel Programları

Power türk bu tür programlar ile dinleyici kitlesini yakalamış özellikle web radyo kanalında yüksek reytinge sahip bir radyo kanalı, özel programlar ile dinleyicilerin gün boyunca kanalda tutabiliyorlar. Özellikle ürün tanıtım ile ilgili seçici olmaları kendileri için bir artı olarak görülmektedir.Röportajlarını hem tv kanalında yayınlamaktalar hemde radyodan yayın yapmaktaladır.

Power Türk Yayın Akışı

Pop sabah, Top Türkçe ile en popüler müziklerin yayını yapılmaktadır, Eve Dönüş, Anında İste (istek müzik yapabiliyoruz bu programla), Pop 40 (power türkte en çok dinlenen 40 müzik) , Adrenal IN (power türkün özgün hareketli müziklerinden biri olan adrenalin ), geç saatlerde akşam partisi.

Sende power türk dinle

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle