Süper FM – Canlı Radyo Dinle ( Süper FM Canlı Yayın Akışı)

Süper FM Türkiye’nin en kapsamlı frekans istasyonlarına sahip radyo kanallarından bir tanesi olarak hizmet vermektedir. Karnaval radyolarından birtanesi olan Süper FM dinleyicilerine en keyifli müzik için doğru adreste olduklarını kanıtlamış müzik istasyonlarından birisidir.
Birbirinden özel radyo programları ile Türkiye’nin önemli bir nüfusunu kapsayan dinlenme potansiyeline sahip Canlı Radyo kanallarından en iyileri arasındadır. Radyo Dinlemek isteyen hemen hemen herkez ilk önce Süper FM frekanslarında gezinmektedirler. Süper FM gün içerisinde izler kitleyi kendi üzerinde tutmak için çeşitli radyo programları düzenlemektedir. Bu programlar çerçevesinde aralarında çok fazla tanındık isimlerinde bulunduğunu görmekteyiz.

06:00 – 10:00 saatleri arasında başlayan Dört Dörtlük isimli programı ile Duygu Özkan Süper FM izleyicilerine harika bir sabah programı sunmaktadır. 10:00 – 13:00 saatleri arasında Akla Zarar isimli programla Radyo severlerin beğenisini toplamış Banu Aksüyek enerji dolu yapısı ile, dinleyiciler üzerinde pozitif ektiler yaratmaktadır. Öte yandan, 13:00 saatlerinde başlayan ve 17:00’da sona eren Ah – Kam isimli program ile Ahmet Kamil Taşkın’ın müthiş sunumu ile Canlı Radyo Dileme keyfiniz başlayacaktır.


Radyo megafonları 17:00 – 20:00 saatleri arasına geldiğinde, sunucu koltuğuna Türkiye’nin en iyi sunucularından olan Saba Tümer ve Kadir Çöpdemir programı olan Çift Dikiş yer almaktadır. Günün en önemli saatleri içerisinde hizmet vermekte olan Çift Dikiş programını trafikte kalmış, veya evinde işinde Türkiye’nin her neresinde iseniz, Canlı Radyo Dinle Sitemiz olan Radyo O’dan sınırsız olarak dinleyebileceksiniz.

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle