Slow Time – Canlı Radyo Dinle

Slow time canlı radyo dinleme servisi ile birlikte slow müzik kategorisinde hizmet vermekte olan radyo kanallarından bir tanesidir. Önemli derecede radyo programları sunan slow time, keyifli dakikalar geçirebileceğiniz radyo kanallarından bir tanesidir. Bünyesinde gerçekleştirdiği radyo programları dahilinde Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüm hizmetleri sitemiz üzerinden kolaylıkla izleyebileceksiniz.

Slow time Türkiye sıralamasında bulunan en iyi müzik listelerini oluşturan radyo kanallarından birisidr. Hit müzik sıralamasında slow müziklere ağırlık veren Slow time, liste sıralamasını oluşturmadan önce en kaliteli radyo sunucularından önemli değerlendirmeler edinmektedir. Tüm bu değerlendirmeleri seyirci kitlesiyle paylaştıktan sonra web sitesinde yayınlamakta olan slow time radyosu, bu listeye göre yayın akışını geliştirmektedir.

Türkiye’nin her tarafından radyo yayını yapmayı amaçlayan slow time radyosu, sayısız istasyonlarına rağmen maalesef tüm radyo kanallarından hizmet verememektedir. Bazı önemli şehirler üzerinden radyoculuk anlayışını sürdürmekte olan Slow time genellik internet üzerinden dinlenen televizyon kanalları arasındadır. Sitemiz üzerinden canlı radyo dinleme aracılığı ile sayısız defa sınırsız olarak keyifle izleyebileceksiniz.

Bazı büyük şehirlerin frekansları şu şekildedir.


İstanbul 91.2
Eskişehir 102.3
Alanya 97.6
Antalya 106.8
Osmaniye 98.4
Gazantep 107.7
İzmir 107.0
Eskişehir 102.3
Bursa 91.3
Slow Time uydu frekans bilgileri
Türksat 3A
Frekans 12.729 mhz Vertical (Dikey) Polarizasyon
Symbol 30.000
Fec 5/6 olacak şekilde ayarlama yaptığınızda slow time canlı radyo programlarını kolaylıkla dinleyebileceksiniz.

Slow Time Dinle

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle