Radyo Voyage - Canlı Radyo Dinle

Radyo Voyage 2009 yılının ocak ayında ilk radyo yayınına başlamış New age, Ambient, Soundtrack ve worldk müziklerinde Türkiye üzerinden yayın yapmakta olan en önemli radyo kanallarından birtanesidir. Radyo Voyage, marmara bölgesinden 107.4 frekansları ile yayın yapmaktadır. Klasik anlamda müziklerle, yenilikci ve deneyimci ruhu içerisinde önemli çalışmalar içerisinde olan Radyo Voyage, 2011 yılı içerisinde "Yılın Radyosu" ödülünü almayı başararak, Canlı radyo konusundaki başarısını tüm dünyaya göstermeyi başarmıştır.

Radyo Voyage en kaliteli yabancı müziklerin bünyesinde barındırmakta olan radyo kanalları içerisinde en iyisi olabilmesi için önemli radyoculuk programları gerçekleştirmiştir. Günün belli saatleri içerisinde ve haftanın belli günleri içerisinde yeralmakta olan Hayallere Yolculuk isimli programı Cuma günü 18:00 - 20:00 saatleri arasında Neslihan Yavuzer Behmuaras yönetmektedir.

Cumartesi günü Voyage Sunset isimli radyo programını Fırat Yıldız 20:00 - 21:00 saatleri arasında Diğer taraftan ise Pazar günleri yayına girmekte olan Bi' Dünya müzik isimli radyo programını 18:00 - 19:00 saatleri arasında Can Doğan tarafından yürütülmektedir. Pazar gününün son radyo programı ise Bon Voyage Dj Mert Levent tarafından 22:00 ve 24:00 saatleri arasında yayında olan canlı radyo programları içerisinde en önemli sıradadır.

Radyo Voyage eviniz dışında İstanbul ve Bursa sınırları içerisinde, arabanız üzerinden dinlemek isterseniz İstanbul için 107.4 Bursa için 93.8 frekansları üzerisinden takip edebileceksiniz.

Dsmart üzerinden 535. kanalda hizmet veren Radyo Voyage, diğer televizyon uyduları üzerinden malesef yayın yapmamaktadır. En kaliteli televizyon programlarını sınırsız ve donmadan internet sitemiz üzerinden canlı radyo dinleme ile rahatlıkla dinleyebilir, keyfinize bakabilirsiniz.

Son olarak, İstanbul Şişli merkezli olarak hizmet vermekte olan Radyo Voyage, canlı radyo yayınları içerisinde en iyi performansı sağlayan radyo kanallarından birtanesidir.

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle