Radyo Viva – Canlı Radyo Dinle

Radyo viva, Türkiye’nin en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi olarak hizmet vermektedir. Çeşitli etkinlikler ve en kaliteli müzik programları ile radyoculuk tarihine öncülük etmekte olan radyo viva İstanbul’da 90.0 frekanslarından çekim yapmaktadır. Canlı radyo kanalları içerisinde pek çok insanın severek izleyeceği radyo Viva hit müzik anlayışı ile en çok beğenilen ve yeni çıkan şarkılar içerisinde en çok beğenilecek müzikleri yapmayı başaran radyo kanallarından bir tanesidir.

Radyo Viva hafta içi her gün belirli program sunucuları ile canlı radyo programları düzenlemektedir. Levent Ünsal ile L Cetveli isimli program 06:00 – 09:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Diğer taraftan 09:00 – 10:00 saatleri arasında Özay Şendir İle İnce Ayar programı Radyo Viva frekanslarında yer almaktadır. 10:00-12:00 saatleri arasında Ezgi İle Viva ekspress programında müzik keyfi yaşayacaksınız, ardından Ömer ile Viva Ekstra programı 14:00’a kadar sizlere hizmet verecektir. Çağla ve Duygu kurtez ile çeşitli programlar üzerinden tüm gün boyunca kendinizi keyifli müzik ile mutlu hissedeceksiniz

Radyo Viva dinleyicileri, İstanbul ve memleketimizin çeşitli yerlerinden radyo viva canlı yayın akışını dinleyebilme imkanı yaşamaktadır. Bu şehirler ve frekansları, Adana 101.4, Çanakkale, 88.6, Bordum 87.7, Ankara 93.6 Malatya 91.9 Rize 88.6, Bursa 90.0 gibi kanallar üzerinden günlük yayın akışını takip edebilirsiniz.

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle