Radyo spor - Canlı Radyo Dinle

Radyo spor Türkiye üzerinden radyo hizmeti vermeye başlayan ilk radyo frekanslarından bir tanesi olarak hizmete girmiştir. Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis ve daha bir sürü spor gündemi içerisindeki önemli gelişmeleri Radyo spor üzerinden tarafsız olarak dinleyebileceksiniz. En doğru spor yorumları radyo spor tarafından gün içerisinde yer alan en keyifli programları ile bizlere aktarılmaktadır. Sayısız radyo programları üzerinden yayın yapmakta olan radyo spor haftalık olarak hazırlanan yayın akışı çerçevesinde birçok sevdiğimiz spor insanlarını misafir etmektedir.

Radyo spor üzerinden yayın yapmakta olan radyo programları şu şekilde sıralanabilmektedir. 07:00 - 09:00 saatleri arasında Sabah Sporu programı yer almaktadır, Sabah sporunu radyolarımızın önemli isimlerinden birisi olan Barış Ertül sunmaktadır. Sabah sporunu canlı radyo izleme radyolarının en önemli programları içerisinde yer alabilecek kaliteye sahip olan Isınma Turu devralmaktadır. Yayın sırasında Sabri Ugan'ın müthiş sunumları ile seyircinin keyifli dakikalar geçirmesini sağlayan Radyo spor, Hat-trick programı A.Erim- M.Toygar isimlerinin ortak sunumu ile 11:00 - 12:00 saatleri arasında sunmaktadır. 12:00 - 13:00 saatleri arasında kriminal spor ile Özkan Tamirak - Emrullah Erdinç isimli ikili megafonları devralmaktadır. Gün içerisinde çeşitli haber ve programların yer aldığı radyo spor yapmış olduğu yayınlar çerçevesinde izleyicisine en keyifli dakikalar yaşatmakta olan radyo kanallarından bir tanesi olduğunu hatırlatırız.

Radyo spor'u İstanbul ve Marmara bölgesinde araç üzerinde iseniz, 107.2 frekanslarından takip edebilirsiniz. Diğer taraftan ise Ankara 107.2
Sakarya 97.2
Kayseri 90.5
Eskişehir 102.0
Balıkesir 107.7
İzmir 102.5
Bursa 94.0
İzmit 107.2
Diğer taraftan uydu üzerinden dinlemek isteye, spor severler Türksat 3a uydusu üzerinden otomatik arama yaptıklarında direkt olarak kanal listelerine ekleyebileceklerdir. Radyo dinlemenin en kolay ve kuşkusuz en kaliteli yolu internet üzerinden dinlemektir. Hal böyle oyunca Radyoo.com sitemiz bu iş için en başarılı alt yapısı dâhilinde kaliteli Radyo spor canlı radyo dinleme sistemini tüm sporseverlere sunmuştur.
radyo dinle

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle