Radyo On – Canlı Radyo Dinle

100.7 frekansları üzerinden yayın yapmakta olan Radyo On Ankara sınırları içerisinden tüm Ülkemiz topraklarına yayın yapmayı hedeflemektedir. Kaliteli müzik sloganı ile en önemli müzik sanatçılarını dinleyici ile buluşturarak insanlar üzerinde keyifli dakikalar sağlamaktadır. Her kez tarafından severek izlenecek radyo programlarına sahip olan radyo on yayın akışı çerçevesinde önemli isim ve sunucularla birlikte heyecanlı sohbetler ve müzik programları gerçekleştirmektedir.

Pop müzik eşliğinde söyledikleri şarkılar doğrultusunda keyifle dinleyebileceğiniz yayın akışında Türkçe pop müzik severlerin ünlü sanatçıların seslendirdiği gerek sözleriyle gerekse müziksel anlamda başarılarıyla dolu şarkılarını dinlemesinin en kolay yolu olarak insanların ilgisini çekmektedir.

Sosyal medyayı çok iyi kullanan Radyo on, ünlü sanatçıların başlarını çektiği radyo on hit listesi oluşturmaktadır. Kullanıcıların oylarınla oluşan hit on listesinde bulunan sanatçılar, günlük ve haftalık olarak güncellenmektedir. Emre Aydın, Kolpa, Ferhat Göçer gibi pekçok ismin bulunduğu hit on listesinde liste başlarında yer almakta olan isimleri sizinle paylaşmak isteriz.

Bengü, Duman, Funda Arar, Gökhan Özen, Model, Hande Yener ve birçok sanatçıdan oluşan liste gün içerisinde toplanan puanlar sayesinde birinci ikinci, üçüncü gibi listeler yer almaktadır.

Canlı radyo siteleri arasında en iyi konumda olan sitemiz üzerinden Radyo on yayınını kesintisiz olarak izleme imkanı bulacaksınız.

radyo on dinle

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle