Radyo Moda - Canlı Radyo Dinle

Radyo moda, mecidiyeköy üzerinden canlı radyo yayını yapmakta olan kuruluş olarak hizmet vermektedir. Mecidiye köyden tüm memlekete radyo frekansları üzerinden yayın yapmakta olan Radyo moda, bünyesinde bulundurduğu pekçok kaliteli radyo yayınları ile keyifli dakikalar geçirmenizde yardımcı olacaktır.

Haftanın her vakitinde, canlı radyon programlarına devam etmekte olan Radyo mode, Pazartes, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 7:30 - 9:30 saatleri arasında günün ilk saatlerini Cünety isimli radyo programı ile açmaktadır. Yine hafta içi hergün, Moda mix isimli radyo programı 9:30 - 12:30 saatleri arasında önemli derecede izlenme rekorları kırmış en popüler müzikleri bu platform üzerinde yayınladığı kanallardan birtanesidir.

12:30 - 15:30 saatleri arasında yeralmakta olan Özlem isimli program radyo moda için önemli sayılabilecek kaliteli televizyon programıdır. Günün önemli bir kısmını Emrah isimli program ile birlikte 15:30 - 19:00 saatleri arasında Radyo moda çerçevesinde hit müziklerden oluşan radyo programıdır. Günün diğer önemli saatleri ise moda mix isimli radyo programından geçmektedir. 19:00 - 07:00 saatleri arasında en iyi müziklerden oluşan radyo programları sizinle birlikte yayındadır.

İstanbul üzerinden ağırlıklı yayın yapmakta olan Radyo Moda bazı anadolu kesimleri üzerindede radyo frekansları üzerinden yayın yapmaktadır.

Konya 99.8 Frekansları üzerinden
İzmir 97.4 Frekanslarından
Malatya 90.2 Frekanslarından
Kayseri 92.0 Frekansları
Gaziantep 99.6 Frekanlarından
Antalya 99.7 Frekanslarından
Erzurum 100.4 Frekanslarından
Diyarbakır 92.7 Frekanslarından

Yukarıda belirttiğimiz radyo frekansları haricinde en kaliteli televizyon yayını yapmakta olan Radyo moda malesef bazı illerden kaliteli frekanslar üzerinden hizmet verememektedir. Bu tarz sebeplerden şikayet etmememiz için, sitemiz üzerinden canlı radyo moda'ya ulaşabilirsiniz. Sınırsız ve donma yaşamadan radyo yayını yapmakta olan sitemiz üzerinden Türkiyenin her yerinden keyifli radyo yayını dinleyebileceksiniz.

Radyo Dinle

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle