Radyo Klas - Canlı Radyo Dinle

Radyo Klas Türkçe pop kategorisinde hizmet vermekte olan canlı radyo programlarından birtanesidir. Türkiyenin pekçok ilinde yayın yapmakta olan radyo klas, Yayın merkezini Londra olarak konuşlandırmıştır. Londra üzerinden yayın yapmakta olan, Radyo Klas, en kaliteli Türkçe pop şarkılarının dinleyiciye sunulduğu radyo kanallarından birtanesi olarak görev almaktadır.

Radyo Klas, Londra üzerinden yayın yapmakta olan Türkçe pop canlı radyo kategorisine 1993 yılında başlamıştır. Yayın hayatına girmiş olduğu tarihten günümüze 20 yıldır en başarılı radyoculuk kanalları içerisindeki yerini önemli düzeyde almakta olan radyo kanallarından birtanesidir.

Radyo Klas Türkiye'den yönetilmemesine rahmen birçok il ve ilçeden canlı olarak radyomuzdan dinlenebilmektedir. Türkiye üzerinde Levent İstanbul adresinde küçük bir ofisi bulunan radyo klas Frekans bilgileri şu şekildedir,
İstanbul halkı 98.6 Frekansı üzerinden canlı yayın yaparken, Ankara'da yaşayan vatandaşlar ise 97.4 radyo frekansı üzerinden canlı radyo yayını yapmaktadır. Bu frekansı, İzmir 95.9 frekansı ile takip edilirken, Adana 107.7, Antalya 96.3 frekanslarından hizmet vermektedir.

Sırasıyla diğer il ve ilçelerin Radyo Klas Frekansları

Bursa 98.6
Bodrum 98.9
Gocek 98.7
Eskişehir 92.3
İskenderun 88.8
Kayseri 89.7
Sakarya 98.6
Kocaeli 98.6
Hatay 101.5
Ceşme 96.6
Marmaris 98.7
Kuşadası 93.9

Vermiş olduğumuz il ve ilçe bazlı radyo frekansları, yukarıda ismi geçen bölgelerin komşu bölgelerinden de kolaylıkla izlenebilecektir. İnternet üzerinden canlı yayın yapmakta olan sitemiz üzerinden ise canlı olarak sınırsızca Türkiyenin ve Dünyanın her yanından izleyebilme ihtimaliniz vardır.

Radyo klas dinle

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle