Radyo Fenomen – Canlı Radyo Dinle

Canlı radyo yayınları sağlayan kanallar içerisinde yer almakta olan Fenomen fm bir çok ünlü ismin sunmuş olduğu programlar ile birlikte Türkiye üzerinde önemli yabancı dilde şarkıları ilk olarak duyuran radyo kanallarından birtanesidir. En iyi müzikleri en hit şarkıları ilk olarak onlardan duymaktayız.

Canlı radyo yayın akışı genelinde belirlemiş oldukları önemli radyo programları şu şekilde yayına girmektedir. Sabah saat 06:00 da yayına giren, her kez radyo fenomen’ le uyanıyor isimli radyo programı devamında, 10:00’da başlayan fenomen hit müzik programı ile devam ettirmektedir. Saat 14:00 saatlerinde Fenomen keyfi isimli radyo programının ardından, akşam Fenomeni isimli radyo programı yayını devralmaktadır. Son olarak 24:00 saatlerinden 06:00 saatlerinde hizmet vermeye başlayan maksimum hit müzik programı sayesinde en keyifli canlı radyo programları sunulmaktadır.

Radyo fenomen, akıllı telefonlarınız üzerinden internet aracılığı ile dinlenebilmektedir. Bunların yanında Ankara 98.8 Anlatya 96.0, Bursa 100.4, Eskişehir 99.3, İstanbul 100.4, İzmir 98.0 ve Konya’da 97.0 frekanslarından hizmette sınırsızlık anlayışı ile çalışmaktadırlar. Yine de ülkemizde yer alan pek çok şehirde maalesef yayınları bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü sitemiz üzerinden sıklıkla tercih edilen radyo programlarından bir tanesidir.

Radyo Fenomen Dinle

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle