Radyo Eksen - Canlı Radyo Dinle

Radyo eksen en iyi hit müziklerin sergilendiği canlı radyo kanallarından birtanesi olarak Türkiye sınırları içerisinde hizmet vermeye başlamıştır. Dünya üzerindeki en önemli hit müziklerin Eksen 40 listesinde yeralacağını görebileceğiz. Bünyesinde bulundurduğu önemli radyo programları sayesinde çok fazla seyirci kitlesine sahip olan radyo eksen, kaliteden ödün vermeden yabancı müzikleri kulağımıza getiren önemli frekanslardan birtanesidir.

Yayın akışı çerçevesinde, önemli programlar günün belirli saatlerinde yayınyanlamktadır. Canlı radyo kanalları içerisindeki en iyi yayın akışlarından birtanesine sahip radyo eksen, Gülşah Güray ile hafta içi hergün, 07:00 - 10:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Diğer taraftan ise 10:00 - 13:00 saatleri arasında Radyo Eksen listesi çerçevesinde eksen 40 listesinin 40'tan geriye sayımı başlamaktadır.

14:00 - 17:00 saatleri arasında radyo mikrafonları Gülşah Turgut'ta emanet edildikten sonra gün içerisinde en önemli radyo programları bu aşamada seyirci ile buluşmaktadır. Diğer taraftan Gülşahın bıraktığı megafonu Güven Yıldız hafta içi hergün 17:00-20:00 saatleri arasında devralmaktadır. Günün en fazla seyirci çektiği radyo programları olarak hizmet vermekte olan Güven Yıldız, en hit top listesinin önemli isimleri ile ağırlıklı olarak İstanbul trafiğinde seyir halindeki radyo kanallarına hizmet etmektedir.

20:00 - 23:00 saatleri arasındaki İrem Cana Berkel ile birlikte yayın hayatını sürdüren Eksen radyo, hafta içi hergün aynı radyo programını farklı müziklerle sürdürmeyi tercih etmektedir. Son olarak Radyo eksen listesi 23:00 - 00.00 saatleri arasında tekrar banda girmektedir.
Radyo frekansı olarak 96.2 kanalından çıkan Radyo Eksen birçok şehir ve bölgelerden sorunsuz olarak çekim alanları oluşturmuştur. Diğer taraftan radyo ekseni canlı radyo dinleme üzerinden sınırsız olarak kolaylıkla sitemizden dinleyebileceksiniz.

radyo eksen dinle

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle