Power FM - Canlı Radyo Dinle

100.0 frekansları üzerinden en hit yabancı müzikleri dinleyici kitlesi ile buluşturan radyo kanallarından bir tanesi olarak hizmet vermektedir. Standartların üzerinde radyo programları anlayışı sayesinde Türkiye’de 1992 yılından beri yabancı müzik severlere yol gösteren önemli bir Canlı Radyo istasyonu olarak hizmet vermektedir.


Power FM Türkiye üzerinde radyo teknolojisini en iyi kullanan kanallardan birisi olarak Türkiye Radyoculuk tarihinde önemli gelişmeleri sağlamış başarılı bir çalışma ekibine sabittir. Her zaman standart radyoculuk anlayışının iki çubuk üzerinde hizmet vermekte olan Power FM gün içerisinde çeşitli Radyo programları ile Yayın akışına yön vermektedir.


Sunucuları Türkçe olarak konuşmakla birlikte yabancı müzik servisinde en iyisi olarak gösterilen Power FM günlük yayın hayatına, 05:30 saat diliminde aktif olarak başlamaktadır. Power Morning Team isimli radyo programı sayesinde pek çok kategoride mükemmel radyo hizmeti sunmaktadır. 09:00 ‘de başlayan Top Hits programı sayesinde sabahları işlerine gitmek için trafikte boğuşan müşterilerin en keyifli dakikalarını power FM’de geçirmeleri için çok güzel bir sebeptir. Power mix, Top hits, non stop mix, Beşte beş, Chat zone, Cenk ve Erdem, Juke Box, All night Long Hits programları ile canlı radyo dinleyicilerini üzerine çekmeyi başarmış radyo kanallarından bir tanesidir.

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde, özellikle tatil bölgelerinde ve bunların dışında büyük şehirlerde mutlaka bir frekans istasyonu bulunmaktadır. Diğer taraftan ise Radyo O izleyicilerinin Canlı Radyo keyfine internet üzerinden sınırsız ve kesintisiz olarak hazırlanacakları mükemmel bir platform bulunmaktadır. Sitemizin kaliteli teması ve alt yapısı sayesinde en iyi Canlı Radyo sitelerinden birtanesidir.

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle