Pal station 106.0 frekansları üzerinden canlı radyo hizmeti vermekte olan radyo kanallarından bir tanesidir. Sadece hit müzik sloganı ile yola çıkmakta olan pal station, bünyesinde barındırdığı pekçok dj kontrolünde programlar ile en eğlenceli radyo kanalı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yayın Akışı dahilinde önemli radyo programcıları ve önemli radyo dj leri ile çeşitli programlar düzenlemektedirler, yayın içerisinde, Mehmet fatih 07:00 - 10:00 saatleri arasında günün en önemli hit müzikleri ile keyifli vakit geçirebileceksiniz, saat 10:00-14:00 saatleri arasında ise Esin Görür'ün sunmuş olduğu program dahilinde en eğlenceli hit müzikler sizin için hazırlanacaktır. Yayın akışısına 14:00 ve 20:00 saatleri arasında Eren Demir, Fikret Kocamaz ve Tuğan Kozan gibi önemli isimlerle devam etmekte olan pal station radyo kanalı, saat 20:00 saatlerinden sonra sadece hit müzik programı ile çeşitli canlı radyo etkinlikleri düzenlemektedir.

Pal Station Yayın yapmakta olduğu iller

İstanbul
Çanakkale
Bursa
Kocaeli
Yalova
Tekirdağ
Balıkesir
Pal station yayın yapmakta olduğu tüm illerde 106.0 frekansını kullanarak radyo programları oluşturmaktadır.
Uydu üzerinden Canlı pal station dinlemek isteyen vatandaşlarımız Türksat 2A üzerinden 11862 frekans numaraları 27500 sembol rate ve 5/6 horizontal fec numaraları ile kolaylıkla pal station radyoyu dinleyebilecekler.

Pal Station dinle!

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle