Ntv Spor - Canlı Radyo Dinle

Ntv spor ismindende anlaşıldığı üzere ntv grubuna ait radyo kanallarından birtanesi olarak hizmet vermektedir. Türkiye üzerinde yayın yapmakta olan Ntv spor radyosu diğer radyoların aksiye, müzik ağırlıklı olarak değilde program ve sporla ilgili televizyon programları üzerinden yayın yapmaktadır.

1-0-2 programı ile iddaa programı gerçekleştiren ntv spor radyosu, en heyecan verici maçlar için en eğlenceli kuponlar oluşturmamızda yararlı olabilecek radyo kanalları içerisinde canlı radyo izleyebileceğimiz radyo frekanslarından birtanesidir. Günün diğer vakitlerinde ise 12. Adam programı ile hafta içi hergün, İlker Dural'ın sunumu ile futbol maçlarını yorumlamakla görevlendirilmiştir. Ateş arabalar isimli radyo programı yine ntv spor için Ercan Tane ve Mert Aydın sunumlarıyla keyifli eğlenceler sunabilecek kanallardan birtanesidir. Günün diğer programları, Ayan Beyan, Bahis Zirvesi, Çift Forvet, Emrah Kayalıoğlu ile akreditasyon programının ardından idman yurdu isimli radyo programları ntv spor'u dinlemeniz için yeterli nedenlerden birkaçını oluşturmaktadır.

Ntv spor, kombine, koşu bülteni, orta çizgi, profesyonelden yorum, radyo basket, sahanın sağlığı, spor aksiyon ve tandem gibi ilginç ve bir o kadar eğlenceli canlı radyo kanallarının spor kategorisinde temelini oluşturan en iyi radyo kanalıdır.

İstanbul Maslak üzerindeki Ntv Plaza'da tüm televizyon kanalları için radyo programı düzenlemekte olan ntv'nin üssü sayılabilecek ofisleri sayesinde, önemli çalışmalarını bu merkez üzerinden yürütmektedir.

87.7 radyo frekansı üzerinden istanbul ve çevre bölgelerden radyo yayını yapmakta olan Ntv spor, sitemiz üzerinden sınırsız süre ile canlı radyo programı sağlamanmaktadır. Donma ve kesintilerin yaşanmadığı sınırsız ntv spor radyosu

ntv spor dinle

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle