Ntv Radyo ~ Canlı Radyo Dinle

Ntv radyo, haber kanallarında yeralmakta olan pekçok önemli haber medyasının yanında Türkiye ve dünya gündeminde neler olup bittiğini dinleyici kitlesine sunan kaliteli radyo kanallarından birtanesidir. Pek çok sayıda radyo programları bulunmaktadır, bu programları çoğu İstanbul - Maslak ofisinden sürdürülmektedir. eğlenceli sayılabilecek yayın akışına bakacak olursak, ilgimizi çekebilecek pekçok televizyon kanallarını görebileceğiz.

Sabah 7:00 saatlerinde başlayan işe giderken programı, tam olarak 1 saat 50 dakika sürmektedir, Öte yandan, 8:50 sıralarında başlamakta olan Ayşe Teyze Ne Yapsın isimli radyo prıgramı ise 10 dakikalık bir süreçten sonra yerini Haber merkezi kuşağına bırakmaktadır. 30 dakikalık haber bülteninin ardından 10:30 sıralarında özet haberlerle haftanın en önemli haberlerinin özeti geçilmektedir. 10:40 saatlerinde spor haberleri tekrar yerini alarak 10 dakikalık kısa haber bültenleri sunmaktadır. Spor haberleri ile ilgili detaylı bilgi edinebilmeniziçin sizi ntv spor radyosuna yönlendiren ntv radyosu, gün içerisinde çeşitli programlar hazırlayarak, Ntv radyo dinyelenleri temellerini atmış bulunmaktadırlar.

Haber bültenleri, spor programları, mizah içerikli programlar, siyaset programları, müzik programları, canlı radyo programları, aktüel haberler, bunların yanında yoldurumu haberleri, ana haber bültenleri, gibi pek çok kategoride mükemmel hizmet kalitesi ile birbirinden şık canlı radyo hizmetleri Ntv radyo tarafından sınırsız olarak sunulmaktadır.

Ntv Radyo programı dahilinde Türkiye üzerinden, İstanbul sınırları içerisinde pekçok il ve içerisinde vereceğimiz frekans numaralarımız üzerinden canlı radyo programları oluşturmaktadır.
Adana 97.0
Balıkesir 103.0
Ankara 104.7
Balıkesir 102.8
Eskişehir 91.0
Edirne 97.3
Kocaeli 102.8
İstanbul 102.8
Muğla 88.6
Marmaris 102.8 frekanslarından ntv radyo programlarını kolaylıkla izleyebileceksiniz. Diğer memleketler üzerinden dinlemek isteyen izleyiciler, ntv radyo'yu bizim sitemiz üzerindende canlı olarak kolaylıkla izleyebilecekler. Çızırtı, donma veya herhangi bir sıkıntı yaşamadan keyifle izleyebileceğiniz en kaliteli radyo frekanslarından birtanesi olarak ntv radyo'yu sunarız.

ntv radyo dinle

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle