Metro Fm – Canlı Radyo Dinle

Metro fm, Avrupalı ülkeler tarafından çok fazla dinlenen müzik kanallarından bir tanesi olarak başladığı yayın hayatına Türkiye üzerinden de devam ettirme kararı almıştır. Bu kararın ardından Türkiye radyo yayınına girmek için belli bir bütçe hazırlayarak, ülkemizin önemli il ve ilçelerinde radyoculuk faaliyetleri sürdürmüştür. Başka büyük şehirler olmak üzere pek çok alanda frekans istasyonları kuran Metro Fm genellikle yabancı müzik ağırlıklı programlar sunmaktadır. Dj in Türkçe konuştuğu fakat müziklerin İngilizce olarak söylendiği radyo kanallarından bir tanesi olan Metro FM, Türkiye yayını için İstanbul üzerinde yeralan Metro Fm ofisi sayesinde Türkiye Metro Fm’i daha iyi idare etmeyi başarmıştır.

Karnaval radyo kanalları grubuna katılan metro fm, internet üzerindeki seyir hayatına genellik bu kanallar üzerinden devam etmiştir. Kadir Çöpdemir, Pascal Nouma gibi Türkçe yayında bulunan radyo programları sayesinde çok fazla insanın dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Metro fm Talk dirty, monster gibi grupların müziklerini yayınlayarak en hit müzik listelerine ulaşmayı başaran kanallardan bir tanesidir.

Yayın akışından bazı programları şu şekildedir, Ara gaz Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir 06: 30 - 09: 20  Saatleri arasında yayına girmektedir. mizahi içerikli sabah programlarından olan Ara gaz programı ikilinin gır, gır dolu sahneleri ile geçmektedir. 09: 20 – 13: 00 saatleri arasında ise Feel The Energy programını sunan Bertan Horasan megafon başına geçerek dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatmaktadır.

Non stop Metro, Happy Hour, Non Stop Metro tekrar, ve Non-stop Metro programları ile tüm gün kesintisiz olarak hizmet sağlamaktadırlar.
Sitemiz Üzerinden canlı radyo dinleme aracılığı ile kolaylık izleyebileceğiniz Metro fm size ve sevdiklerinize mutlu müzik dolu anlar yaşatacaktır.

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle