Lig Radyo - Canlı Radyo Dinle

Lig radyo lig TV’nin kurmuş olduğu canlı radyo ismi altında spor programları sunmak isteyen radyo kanallarından bir tanesidir. Televizyon üzerinde sunmuş oldukları yayınları aynı zamanda lig radyo üzerinden radyo yöntemi ile izler kitleye aktaran Lig radyo tüm bunların yanında ligimizde oynanan en önemli lig maçlarında radyomuz üzerinden yayına sürmektedir. En kaliteli yayın akışışı lig tv altyapısı ile lig radyodan geldiğini söyleyebiliriz.

Lig radyo dâhilince pek çok Lig tv'den ayrı radyo programlarımda bulunmaktadır, lig radyo dâhilindeki yayın akışı içerisindeki radyo programları şu şekilde sıralanmaktadır.

Pazartesi ve hafta içi her gün aynı şekilde devam etmekte olan programlar, 07:00 - 10:00 saatleri arasında Yetkin Etkin ile spor sabahı isimli radyo programı oluşturmaktadır. Diğer taraftan ise 10:30 - 12:00 saatleri arasında yayına girmekte olan Ferdi leflef ile birebir programları megafon başındadır. Gün içerisinde öğle vakitlerinde yani saat 12:00-14:00 saatleri arasında taraftar hattı ile haluk kesim megafonları devralmaktadır. Birbirinden özel tartışmaların yaşandığı lig radyo frekanslarında öğle vakti bu şekilde tamamlanmaktadır. 

14:00 - 16:00 saatleri arasında klasik futbol gündemi programı ile izler kesiminim dikkatini üzerine çekmeyi başaran lig radyo, 16:00 - 17:00 saatleri arasında Zeki Gökçe ve Emre Kurt ile Trabzonspor saati isimli radyo programı ile seyirci karşısına geçmektedir. Bu programlar hafta içi her gün farklı takımlar için uygulanan programlardan bir tanesidir. Uğur meleke ile taktik programı 17:00- 18:30 saatleri arasında yayın hayatına devam etmektedir. Bu tarz radyo programları ile günü bitiren Lig radyo, saat 20:00'da başlayan Spor psikolojisi isimli radyo program sayesinde en fazla izler kitleyi üzerine çekmeyi başarmıştır. 
Frekanslarınızı 92.3'e ayarladığınızda İstanbul ve çevre illerden rahatlıkla lig Radyo’yu canlı radyo dinleme imkanları ile dinleyebileceksiniz. Diğer taraftan site sitemiz üzerinden sınırsız olarak lig radyosunu Türkiye’nin her yerinden sorunsuzca izleyebileceksiniz.

lig radyo dinle

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle