Kral Pop – Canlı Radyo Dinle

Kral pop üzerinden canlı radyonuzu hiç kapatamayacağınız, mükemmel radyoculuk anlayışı ile harika programlar sunan kral pop Türkiye’nin pek çok ilinden ve ilçesinden hizmet vermektedir. Yayın hayatına Kral Tv, Kral Fm üzerinden başlamış, çevresinden gördüğü olumlu gelişmelerin ardından, çeşitli radyo kanalları oluşturup, her tarz müziğe ev sahipliği etmekte olan Kral FM ailesi, en keyifli radyo programlarını Kral Pop üzerinden yayınlamaktadır.


Kral pop yayın akışı dahilinde haftanın hemen hemen her gününde bazı önemli isimler megafonların başına geçmektedir, Canlı radyo yayınına 07:00 saatlerinde Eftalya isimli radyo programı ile merhaba demektedir. 09:00 sıralarında başlayan Pop müzik sayesinde trafikte kalmış pek çok insanın keyifli dakikalar geçirmesi Kral pop ile mümkün kılınmaktadır. Çelik isimli program saat 10:00 gibi yayına girmektedir, diğer taraftan ise 12:00 saatleri arasında Arzu Kaya isimli programla öğle arasında olan çalışanların keyifle dinleyebilecekleri müzik programları imkanı sunulmaktadır. Pop müzik yayını bu şekilde gece 00:00 olanak adar devam etmektedir. Otomatik olarak yönetilen gece müzikleri sabahın ilk ışıklarına kadar bu şekilde devam ederek, en kral hit pop müzikler bu şekilde dinleyici ile buluşmuş olur.


İstanbul üzerinden yayın merkezi oluşturarak kral fm yetkilileri Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde hizmet sağlamaktadır. Canlı radyo dinleme sitemiz sayesinde Kral pop radyosunu frekans sorununuz olmadan dilediğiniz, yerden online olarak sınırsız dinleyebileceksiniz.
Doğuş yayın kuruluşunun bir parçası olarak hizmet görmekte olan Kral pop radyosu Türkiye genelinde başarılı radyolar arasında öncü sınıfında yer almaktadır. Kral Tv, kral fm ve Kral pop radyoları üzerinden zaman zaman ağırlanan konuklar Türkiye’nin ileri gelen müzik sanatçıları arasında gösterilmektedir.

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle