Kiss Fm – Canlı Radyo Dinle

Kiss fm canlı radyo programları neticesinde hizmet vermekte olan radyo firmalarından bir tanesidir. Yurt dışı kaynaklı olan kiss fm, bünyesinde bulundurduğu özel radyo programcıları ve müzik listesi ile beraber işini en iyi yapan radyo kanallarındandır.

İnternet üzerinden yayınımızın bulunduğu kiss fm sınırsız olarak Radyoo.com tarafından sunulmaktadır. Tüm Türkiye sınırları ve bunun yanın tüm dünyadan sorunsuzca izleyebileceğiniz kiss fm sayesinde sahip olduğunuz tüm sıkıntı ve rahatsızlıklar arınacağınız radyo yayını keşfedeceksiniz. Kiss fm Almanya gibi ülkelerde ’de yayın yapmaktadır. Ülkemiz sınırları içerisinde pek çok frekans numaralarına sahiptir, bunlara son eklenen radyo istasyonlarından birisi olan Kırklareli ve Babaeski istasyonları sayesinde bu bölgede yaşayan vatandaşlar içinde önemli bir radyo kanalı olmuştur.

Kiss fm dinlemek amacıyla 99.03 frekansı ile tüm ülkemizde hizmet vermeyi amaçlamıştır, fakat önemli eksiklerinin bulunması kiss fm yayınının internet üzerine dağılmasına olanak sağlamaktadır. Kiss fm yabancı kaynaklı radyo kanallarından bir tanesi olması ile birlikte devamlı olarak yabancı müzik programları oluşturmaktadır. Eminem, Dallas gibi önemli müzik ve müzik sanatçıları ile çeşitli yan kanalları üzerinden de hizmet verirler.

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle