Joy Türk – Canlı Radyo Dinle

Joy Türk, Joy FM kuruluşu olarak lokum FM’i satın alarak kendi bünyesine katmıştır. Daha sonra ismini değiştirdikten sonra yayın hayatına merhaba diyerek, Türkiye genelinde en çok sevilen slow müzik tarzı dahilinde hizmet vermekte olan canlı radyo kanallarından bir tanesi olarak hizmet görmektedir. En başarılı radyo kanalları içerisinde yer almakta olan Joy Türk bünyesinde bulundurduğu çalışma personeli sayesinde en kaliteli müzik servisini dinler kitlesi ile buluşturmaktadır. Çoğumuzun iş yerinde veya arabasında favori Canlı Radyo kanalı olarak ayarladığımız Joy fm, dinler kitlesine profesyonel anlamda radyo hizmetleri sunmaktadır.
Gün içerisinde çeşitli radyo programları ile müzik üzerine en hit şarkıları sevenleri ile paylaşırlar. Joy Türk 07:00 saatlerinde başladığı yayınına Ceyhun Altıok Joyturk’te yeni gün isimli programı ile en slow şarkıları bizimle paylaşır. Diğer taraftan 11:00 ‘ da canlı radyo programı sunan Özlem Barokos, Zamansız şarkılar isimli programı neticesinde çok iyi hizmetler vermektedir. Müzik Gündemi 13:00’da bizimle birlikte olur, Erhan Kılıç’ın sunduğu müzik gündemi isimli programda en iyi slow müzikler kulaklarımızın pasını alır.
Eve dönüş yolculuğu isimli radyo programı ile saat 17:00 – 19:00 saatleri arasında bizlere en keyifli müzikleri en çok radyo başında olduğumuz saatlerde Alper Çobanoğlu sunmaktadır. Bu saatlerden sonrasında özel yayınlarına geçen Joy Türk, oluşturduğu özel ekip sayesinde Joy Türk akustik, Aşkı hisset gibi programları ile 21:00’dan 07:00 saatleri arasında aralıksız müzik keyfi ile insanları huzur içinde bir geceye taşımaktadır.

Joy Türk ‘ü Radyo sunucuları üzerinden dinlemek isteyen dinler kesim için bazı illerin Joy Türk frekans numaraları şu şekildedir,

Joy Türk yukarıdaki frekanslar üzerinden antenli radyolar ile dinlenebilme imkanına sahiptir. Fakat kesintisiz olarak dinlemek isteyen dinleyiciler, Radyo O üzerinden canlı radyo dinleme siteleri sayesinde online olarak sınırsız izleyebileceklerdir. Radyo O Canlı Radyo Dinle bünyesinde barındırdığı özel imkanlar sayesinde en kaliteli alt yapı hizmeti veren web siteleri içerisinde ilk sırada yer almaktadır. Emeğimizin karşılığını en çok dinleyiciye sahip bir site olarak almaktan mutluluk duyarız, keyifli saatler dileriz

7/24 Kesintisi Joy Türk Dinle

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle