Capital Radio – Canlı Radyo Dinle

Capital radyo, senin hayatın, senin müziğin sloganı ile radyo programları içerisinde en kalite ve en hit müziklerin yer aldığı kaliteli haber siteleri oluşturmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu en önemli radyo programları ile gün içerisinde yayınladıkları müziklerin tamamı yabancı ve hit müziklerden oluştuğunu söylemek durumundayız.

Capital radyo radyo programları çerçevesinde oluşturdukları yayın akışı şu şekilde işlemektedir. 07:00 sıralarından başlayan Bay J ve arkadaşları programı hafta içi her gün aynı saatte sunulmaktadır. Bay j programlarını saat 10: 00 sıralarında Sinem programı devam ettirmektedir. En iyi müziklerin paylaşıldığı saatler arasında bulunan 10:00-12:00 saatleri arasında süren programın ardından, 80’lerle öğle yemeği program akışı yer almaktadır. Bu programın ardında megafonlarımız yeniden Sinem’e çevrildikten sonra saat 13:00 saatinden 15:00’a kadar bu şekilde devam etmektedir.

Capital radyo, 18:00’da Cem isimli radyo programlı ile her gün aynı saatte yayın yapmaktadır. Cem programını Berat isimli müzik sunucusu almaktadır. 24:00’de başlayan hit müziklerden oluşan senin müziğin isimli radyo programını ismini radyo sloganından aldığı otomatik yayına geçerek sürdürülmektedir.
İstanbul ve çevre illerin yanında şehir nüfusları yüksek olan illerde radyo alıcıları bulunan capital radio’yu en rahat sitemiz üzerinden izleyebileceksiniz. Canlı radyo konusunda deneyimimizin ve kaliteli radyo kanallarımız ile en keyifli dakikalar sizinle olsun.

capital radyo dinle

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle