Best Fm – Canlı Radyo Dinle

Best fm Türkiye sınırlarımız içerisinde kurulmuş özel ilk radyo kanallarından bir tanesi olarak hizmet vermektedir. Hizmet hayatına 1993 yılının şubat ayının 5. Gününde başlamış ve Ajda Pekkan’ın Kimler geldi, kimler geçti isimli şarkısı ile best fm izleyicilerine merhaba demiştir. Best fm sadece müzik anlayışı ile kurulmamış canlı radyo kanalları arasında önemli sıralamada yer alır. Best fm program akışı dahilinde, en hızlı haberleri, dürüstlük ve adalet anlayışına uygun olarak, Bağımsız ülkemizin, bağımsız haber kaynakları üzerinden milletimize hizmet etmekten mutluluk duymaktadır. Yerel kanallar dışında, Türkiye’nin köylerine veya en uç bucakta kalmış ilçelerine hizmet vermekte olan best fm ulusal radyo anlayışına üstün teknolojik alt yapısı ile başarı üzerine başarı katmaktadır.

Radyonuz açık olsun sloganı ile gönüllerde tam 20 senedir, taht kurmuş best fm önemli yayın akışı programları sunmaktadır. Hafta içi her gün toplamda 10 sunucu ile çalışmakta olan best fm, Rıza Esender in 18:30-21:00 saatleri arasında sunduğu program ile Türkiye’nin en çok izlenen radyo kanalları arasındaki yerini başarılı bir şekilde korumaktadır.


Diğer taraftan ise Cem Arslan, Tufan Yakar, Arzu Çağlan, Serdar Gökalp, Rıza Esendemir, Mutlu Yeşiltepe, Berkay Acar, Sahra Aygün Yasemin Şefik, Bahadır Yılmaz ve Tayfun tek tarafından sunulan programlar, çok başarılı yayın akışı geçirerek, canlı radyo dinle sitemiz üzerinde en fazla tercih edilmekte olan radyo kanalları arasındaki yerini korumaktadır.


Toplam 49 ilimizde sorunsuz olarak canlı radyo hizmeti vermekte olan Best Fm, kaliteli yayın akışını güçlü dinler kitlesinden almaktadır.
Sitemiz üzerinden kolaylıkla canlı dinleyebileceğiniz, Best fm sorunsuz olarak sınırsız hizmet vermektedir. Best fm canlı radyo dinle kelimeleri üzerinden Türkiye genelinde sunduğumuz imkanlar ile internetin olduğu her yerden rahatlıkla radyo dinleyebileceksiniz.

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle