Aşk Fm – Canlı Radyo Dinle (Canlı Yayın Akışı)

Aşk FM hizmet vermeye 1994 yılında başlamıştır, o tarihten günümüze 102.1 frekansları üzerinden değişik bir isim altında yayın hayatına devam etmektedir. Bu hizmetlerin karşılığında, özellikle Anadolu insanları tarafından çok fazla sevilmeye başlanan Aşk FM kısa süre içerisinde tüm Anadolu topraklarını saran radyo ağı üzerinden yayın yapmaktadır.

Aşk FM Türkiye halkının gönül sesinden geçen tüm sanatçılarla kaliteli program akışı içerisinde canlı radyo dinleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatmaktadır. Yayın hayatı boyunca oldukça geniş kitlelere hitap edebilecek bir anlayış içerisinde bulunan Aşk FM, halkında gönlünden Arabesk ve Fantezi müzik tarzlarının geçtiğine inanmaktadır. Arabesk müziğin en başarılı parçalarını ve Fantezi müziğin en kaliteli müzik gruplarının çoğunu bünyesinde barındıran Aşk FM bu iki tarzda en başarılı sanatçıların söylediği müzik eserleriyle ağırlık olarak Anadolu insanımızın gönlünde taht kurmayı başaran canlı radyo kanallarından bir tanesidir.


Aşk FM seste ve müzikte düzgün ve kaliteli Türkçe anlayışı ile kaliteli yayın akışı içerisinde bir çok radyo programları yürütmektedir. Aşk FM, Asy Medya grubu altında yer almakta olan birbirinden yetenekli sunucularla tüm izler kitlenin nabzını doğru anlamda tutmayı başaran ender radyo kanallarından birisi olarak Canlı Radyo Dinle kelimesi üzerinde önemli başarılara imza atmaktadır.


Yayın akışı çerçevesinde Sema İle Rengarenk isimli radyo programı bunun yanında Erol’la iki saat isimli canlı radyo programı bulunmaktadır. Bunlara ek olarak haftanın belli günlerinde izler kitle ile bulunan Seçil Koyuncu ile Mavi Gece isimli radyo programları düzenlenmektedir. Esrarlı Adam programı Anadolu halkı üzerinde en başarılı etkiyi bırakan programlardan bir tanesidir. Alemci, Serkan’la Ekstra Gökçer’le hafta sonu, Semih nağme, Evren’le Cumartesi Çiğdem ile Keyfi Muhabbet, Ve son olarak ta Aşkı muhabbet programları ile haftanın yedi gününe hitap eden yayın akışı anlayışına sahip Aşk FM en kaliteli Canlı Radyo Kanalları İçerisinde Arabesk ve Fantezi Müzik kategorisinde birinci sırada yer almaktadır.


Aşk FM Bazı illere göre Canlı Radyo yayın frekanslarına göz atacak olursak, Ankara ve diğer iller üzerinden 102.1 Canlı radyo frekansları üzerinden yayın yapmaktadır. Bunun dışında ise Radyo O Canlı radyo sitemiz üzerinden hizmet vermekte Aşk FM ‘in en Hit müzik akışını takip edebilirsiniz.

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle