Arifan Radyo – Canlı Yayın Akışı (Canlı Radyo Dinle)

Arifan radyo, isminden de kolaylıkla anlaşılabileceği gibi, dini ağırlıklı yayın akışı içerisinde bulunan radyo kanallarından bir tanesi olarak görev yapmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu radyo programlarının tamamı dini konularla ilgili olarak hizmet vermektedir. Çeşitli din insanlarını güzel sohbetler altında birleştirerek, en önemli konuları tartışmaya açar, bazen de vatandaşları dinimiz ile ilgili bildiğimiz yanlışlardan arındıracak önemli bilgiler vermektedir.


Arifan radyo haftanın belli vakitlerinde sunmuş olduğu canlı radyo programları sayesinde pek çok insanı üzerine çekmeyi başarmış radyo kanalları içerisinde işini başarılı bir şekilde yapmaktadır. Güne Bakış isimli program, Anne – Baba okulu, Ağlarken Gülebilmek, Köprüler, Vakt-i Muhabbet, Arifan Ana haber Bülteni, Gönül Dünyamız, Evlilik Mektebi, Hidayet Canlı İle İstek Saati, Tarihin Işığında Musiki Tadında gibi canlı olarak sunulan radyo programları Arifan Radyosunu dinler kitle ile buluşturan önemli etkenlerden bir tanesi olarak hizmet vermektedir.


Ankara genel merkezli olan arifan radyo sitemiz üzerinden ücretsiz olarak dinleyebileceğiniz ve hiçbir şekilde donma, kasılma yaşamayacağınız bir sistem üzerinde çalışmaktadır. En kaliteli canlı radyo kanalları sitemiz üzerinden hizmet vermektedir.


Arifan Radyo İstanbul ve Ankara üzerinden 103.4 frekanslarından çıkmaktadır, maalesef çok fazla ilimizde yayın frekansı bulunmadığından dinler kesimlerin birçoğu internet üzerinden Arifan radyoyu takip etmektedir.

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle