Alem FM - Canlı Radyo Dinle

Alem Fm dinleyicilerine Türkçe pop müzik servisinde bulunan radyo kanallarından bir tanesidir. Türkiye üzerinde pek çok şehir ve ilçeler üzerinde kesintisiz yayın yapmakta olan Alem FM, Ocak 1994 yılında yayın hayatına girmiştir. Marmara bölgesi ile başlayan yayın hayatına güncel tarih itibari ile 50 farklı istasyondan devam etmektedir.

Çukurova Medya Grubunun bir mensubu olarak radyoculuk üzerine ciddi yatırımlar gerçekleştiren Alem FM genellikle 89.2 frekansları ve 89.1 frekansları üzerinden Canlı radyo yayını gerçekleştirmektedir. Türkiye’de eşi benzeri çok fazla görülmeyen, canlı yayın araçlarına sahip Alem FM hayatın içinde sloganını tam anlamı ile yerine getiren radyo kanallarından bir tanesidir. Bazı zamanlarda, radyo yayın aracını İstanbul içerisinde ilk bulan dinleyicilerini Canlı Radyo yayınına çıkararak, çeşitli ödüller dağıtmakla ünlenmiş Alem FM Türkçe’nin doğru kullanılmasında ve Türkçe pop müziklerinin doğru şekilde seslendirilmesi konusunda titizlikle çalışan bir şirket olarak, müzik insan kişiliğinin yansımasıdır anlayışı ile hareket etmektedir.

Avrupa üzerinde meydana gelen teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte olan Alem FM eğlenceli program anlayışı ile dinleyicinin gönlünü her zaman mesh etmektedir. Alem Fm bünyesinde bulundurduğu radyo programları ile haber, spor, sanat, ekonomi, magazine, edebiyat ve birçok kategoride en keyifli canlı radyo programları üzerinden yayın yapmaktadır.

Alem Fm bağımsız olarak değerlendirme yapan Türkiye’nin dört bir yanındaki dernek ve kuruluşlardan başarılı yayın ödülü alarak. Canlı Radyo Dinleyicilerine en iyi yayın akışını sağladıklarını kanıtlamışlardır.

Ücretsiz olarak Canlı Radyo Dinle sitemi olan Radyo O ile en keyifli Alem FM radyosunu Türkiye’nin hatta Dünyanın her yerinden sınırsız olarak izleyebileceksiniz.

© 2013 | Canlı Radyo Dinleme Sitesi ~ Site Map | RadyooDinle